SKU: BV2245B-2014-54 UPC: 8056597726115
(70% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Bulgari, Fashion, Women's Opticals, BV2245B-2014-54
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
BV2245B-2014-54
Brand Name
Bulgari
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Rose Gold
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Rose Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm