SKU: L3804B-210-51 UPC: 886895226431
(62% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Lacoste, Unisex Opticals, L3804B-210-51
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
L3804B-210-51
Brand Name
Lacoste
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Brown Matte
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm