SKU: SP0091-94Q-55 UPC: 889214486486
List Price: Gs. 874.000 PYG
Sale price Gs. 198.000 PYG
(77% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
Additional Features
Adidas, Unisex Sunglasses, SP0091-94Q-55
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
SP0091-94Q-55
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Matte Light Green
Detailed lens color
Green Mirror
Frame color
Green
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Green
Lens width
55.0 mm