SKU: TY2146U-1993-53 UPC: 725125519953
List Price: Gs. 1.631.000 PYG
Sale price Gs. 463.000 PYG
(71% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tory Burch, Women's Opticals, TY2146U-1993-53
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
TY2146U-1993-53
Brand Name
Tory Burch
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Blue Tortoise
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm