SKU: SESA58F-A01B-54 UPC: 8052237084799
(83% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Escada, Women's Sunglasses, SESA58F-A01B-54
SKU
SESA58F-A01B-54
Brand Name
Escada
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Dark Grey
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Unique
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm