SKU: RNB3035-S9W-51 UPC: 716736306568
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3035-S9W-51
SKU
RNB3035-S9W-51
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Blue Brown
Frame color
Blue
Frame shape
Cat-Eye
Lens width
51.0 mm