SKU: RNB3067-G-KB7-49 UPC: 716736855257
(85% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3067-G-KB7-49
SKU
RNB3067-G-KB7-49
Arm length
135.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Grey
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens width
49.0 mm