SKU: RNB3076-G-BMC-54 UPC: 197737044336
(88% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3076-G-BMC-54
SKU
RNB3076-G-BMC-54
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Green Violet
Frame color
Green
Frame shape
Cat-Eye
Lens width
54.0 mm