SKU: RNB7055-G-PJP-54 UPC: 716736791234
(89% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7055-G-PJP-54
SKU
RNB7055-G-PJP-54
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Blue
Frame color
Blue
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens width
54.0 mm