SKU: RNB7056-G-1ED-54 UPC: 716736855288
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7056-G-1ED-54
SKU
RNB7056-G-1ED-54
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Green
Frame color
Green
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens width
54.0 mm