SKU: VTU015-550722 UPC: 751286353839
(58% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tumi, Women's Opticals, VTU015-550722
SKU
VTU015-550722
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Tortoise
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm