SKU: VTU019-5703BQ UPC: 751286353952
(58% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Men's Opticals, VTU019-5703BQ
SKU
VTU019-5703BQ
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Brown
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
57.0 mm