SKU: VTU0224803BQ UPC: 751286354034
(64% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 48.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Unisex Opticals, VTU0224803BQ
SKU
VTU0224803BQ
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens width
48.0 mm