SKU: FF-M0007S-0FLL-58 UPC: 716736022987
(66% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Fendi, Fashion, Men's Sunglasses, FF-M0007S-0FLL-58
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
FF-M0007S-0FLL-58
Brand Name
Fendi
Collection
Fashion
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Frame color
Blue
Frame material
Metal
Frame shape
Geometric
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
58.0 mm