SKU: VTR282F-0AP4-54 UPC: 840401801482
(70% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Trussardi, Women's Opticals, VTR282F-0AP4-54
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
VTR282F-0AP4-54
Brand Name
Trussardi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Transparent Purple
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Purple
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm