SKU: PSOP07052-002-52 UPC: 5056322125261
List Price: 34,100.00 RSD
Sale price 6,500.00 RSD
(80% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Paul Smith, Edwin, Men's Opticals, PSOP07052-002-52
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
PSOP07052-002-52
Brand Name
Paul Smith
Collection
Edwin
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Shiny Silver
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Silver
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm