SKU: RNB3076-G-8RU-54 UPC: 197737044329
List Price: 23,200.00 RSD
Sale price 3,300.00 RSD
(85% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3076-G-8RU-54
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB3076-G-8RU-54
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Blue Red
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm