SKU: VTU512510700 UPC: 751286360547
List Price: 8,000.00 RSD
Sale price 3,100.00 RSD
(61% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Men's Opticals, VTU512510700
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
VTU512510700
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm