SKU: CK22526T-237-52 UPC: 883901146929
List Price: 489,900 RWF
Sale price 39,600 RWF
(91% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Calvin Klein, Men's Opticals, CK22526T-237-52
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
CK22526T-237-52
Brand Name
Calvin Klein
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Vintage Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm