SKU: DB1015-J5G-50 UPC: 716736255507
List Price: 339,100 RWF
Sale price 79,200 RWF
(76% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
David Beckham, Men's Opticals, DB1015-J5G-50
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
DB1015-J5G-50
Brand Name
David Beckham
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
50.0 mm