SKU: V408580BLT UPC: 751286327830
List Price: 246,300 RWF
Sale price 71,200 RWF
(71% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
John Varvatos, Men's Opticals, V408580BLT
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
V408580BLT
Brand Name
John Varvatos
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black Tortoise
Detailed lens color
Demo Lens
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
58.0 mm