SKU: TY1076-3341-53 UPC: 725125390576
List Price: 372,300 RWF
Sale price 79,200 RWF
(78% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tory Burch, Women's Opticals, TY1076-3341-53
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
TY1076-3341-53
Brand Name
Tory Burch
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Shiny Gold Navy
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm