SKU: OR0021-01A-58 UPC: 889214153449
List Price: 465.00 SAR
Sale price 145.00 SAR
(68% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Adidas, Original, Women's Sunglasses, OR0021-01A-58
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
OR0021-01A-58
Brand Name
Adidas
Collection
Original
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Shiny Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Wrap
Lens color
Grey
Lens width
58.0 mm