SKU: MARC600-0ISK-17 UPC: 716736702698
List Price: 715.00 SAR
Sale price 195.00 SAR
(72% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Marc Jacobs, Women's Opticals, MARC600-0ISK-17
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
MARC600-0ISK-17
Brand Name
Marc Jacobs
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm