SKU: ME2629-615-54 UPC: 886895416566
List Price: 1,529.00 SAR
Sale price 260.00 SAR
(82% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Marni, Women's Opticals, ME2629-615-54
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
ME2629-615-54
Brand Name
Marni
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Red
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Red
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm