SKU: VE3373U-GB1-54 UPC: 8056262421581
List Price: 1,223.00 SAR
Sale price 520.00 SAR
(57% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Versace, Women's Opticals, VE3373U-GB1-54
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
VE3373U-GB1-54
Brand Name
Versace
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm