SKU: GF0395-57B-60 UPC: 889214289124
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 60.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Guess, Factory, Women's Sunglasses, GF0395-57B-60
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
GF0395-57B-60
Brand Name
Guess
Collection
Factory
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Shiny Beige
Detailed lens color
Grey Gradient
Frame color
Beige
Frame material
Plastic
Frame shape
Butterfly
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
60.0 mm