SKU: RNB5056-G-S-RHL-54 UPC: 716736994079
(78% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5056-G-S-RHL-54
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB5056-G-S-RHL-54
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Gold Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Pilot
Lens color
Grey
Lens width
54.0 mm