SKU: RNB6004-S-807-56 UPC: 716736926209
(81% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 24.0 mm
  • Arm Length: 115.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB6004-S-807-56
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB6004-S-807-56
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
115.0 mm
Bridge width
24.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Shield
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm