SKU: GF0208-08V-60 UPC: 889214178411
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 60.0 mm
  • Bridge Width: 12.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Guess, Unisex Sunglasses, GF0208-08V-60
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
GF0208-08V-60
Brand Name
Guess
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
12.0 mm
Detailed frame color
Shiny Gunmetal
Detailed lens color
Blue
Frame color
Grey
Frame material
Metal
Frame shape
Pilot
Lens color
Blue
Lens width
60.0 mm