SKU: VPP087M610584 UPC: 190605424520
(36% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 61.0 mm
  • Bridge Width: 12.0 mm
  • Arm Length: 150.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Men's Opticals, VPP087M610584
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
VPP087M610584
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
150.0 mm
Bridge width
12.0 mm
Detailed frame color
Gunmetal Sandblasted
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
61.0 mm