SKU: RNB3067-G-KB7-49 UPC: 716736855257
(82% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3067-G-KB7-49
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB3067-G-KB7-49
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
49.0 mm