SKU: RNB7058-G-6LB-54 UPC: 716736855349
(84% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7058-G-6LB-54
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB7058-G-6LB-54
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Ruthenium
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm