SKU: SP0010-02A-63 UPC: 889214171542
(6% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 63.0 mm
  • Bridge Width: 12.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Adidas, Men's Sunglasses, SP0010-02A-63
SKU
SP0010-02A-63
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
12.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Grey
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
63.0 mm