SKU: RNB3057-3LG-53 UPC: 716736790701
(87% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3057-3LG-53
SKU
RNB3057-3LG-53
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Brown Blue
Frame color
Brown
Frame shape
Cat-Eye
Lens width
53.0 mm