SKU: RNB3064-G-PJP-55 UPC: 716736791203
(90% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3064-G-PJP-55
SKU
RNB3064-G-PJP-55
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Blue
Frame color
Blue
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens width
55.0 mm