SKU: RNB3070-G-1ED-55 UPC: 716736985756
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3070-G-1ED-55
SKU
RNB3070-G-1ED-55
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Green
Frame color
Green
Frame shape
Rectangular
Lens width
55.0 mm