SKU: RNB5057-S-85K-55 UPC: 197737086992
Couldn't load pickup availability
Out of stock
Lens Width: 55.0 mm
Bridge Width: 17.0 mm
Arm Length: 145.0 mm
Lens Protection: 100% UV Protection
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5057-S-85K-55
Collapsible content
Details
Product Details
- SKU
- RNB5057-S-85K-55
- Brand Name
- Rag & Bone
Features
- Arm length
- 145.0 mm
- Bridge width
- 17.0 mm
- Detailed frame color
- Ruthenium Black
- Detailed lens color
- Smoke Gradient
- Frame color
- Black
- Frame material
- Acetate
- Frame shape
- Rectangular
- Lens color
- Grey
- Lens protection
- 100% UV Protection
- Lens width
- 55.0 mm