SKU: VPP037S540700 UPC: 190605358955
List Price: L 3,080.00 SZL
Sale price L 1,753.00 SZL
(43% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Women's Opticals, VPP037S540700
SKU
VPP037S540700
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Metal and Acetate
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm