SKU: RNB3040-YH0-49 UPC: 716736386805
List Price: L 4,764.00 SZL
Sale price L 447.00 SZL
(90% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3040-YH0-49
SKU
RNB3040-YH0-49
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Violet Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Purple
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
49.0 mm