SKU: RNB5058-S-807-56 UPC: 197737045685
List Price: L 3,896.00 SZL
Sale price L 715.00 SZL
(81% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5058-S-807-56
SKU
RNB5058-S-807-56
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Wrap
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm