SKU: RNB6003-S-VK6-99 UPC: 716736834573
List Price: L 5,189.00 SZL
Sale price L 715.00 SZL
(86% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 99.0 mm
  • Bridge Width: 1.0 mm
  • Arm Length: 120.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB6003-S-VK6-99
SKU
RNB6003-S-VK6-99
Arm length
120.0 mm
Bridge width
1.0 mm
Detailed frame color
White
Detailed lens color
Multilayer Violet
Frame color
White
Frame material
Acetate
Frame shape
Shield
Lens color
Purple
Lens width
99.0 mm