SKU: TY6115-33468E-53 UPC: 725125533539
List Price: L 3,765.00 SZL
Sale price L 1,442.00 SZL
(61% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Tory Burch, Women's Sunglasses, TY6115-33468E-53
SKU
TY6115-33468E-53
Brand Name
Tory Burch
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Milky Green
Detailed lens color
Green Gradient
Frame color
Green
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm