SKU: GF6002-05B-55 UPC: 664689821242
Take an Extra 12% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 125.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Guess, Factory, Women's Sunglasses, GF6002-05B-55
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
GF6002-05B-55
Brand Name
Guess
Collection
Factory
Features
Arm length
125.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Red
Detailed lens color
Grey
Frame color
Red
Frame material
Metal
Frame shape
Shield
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm