SKU: VTU017-540531 UPC: 751286353907
List Price: CFA44,600 XOF
Sale price CFA18,200 XOF
(59% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Men's Opticals, VTU017-540531
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
VTU017-540531
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Silver
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Silver
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm