SKU: VE4464F-545787-55 UPC: 8056262035719
List Price: CFA283,000 XOF
Sale price CFA99,900 XOF
(64% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Versace, Men's Sunglasses, VE4464F-545787-55
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
VE4464F-545787-55
Brand Name
Versace
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Top Black Red Havana
Detailed lens color
Dark Grey
Frame color
Red
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm