SKU: MIS0025-S-5ND-56 UPC: 716736308791
List Price: 10,816.00 THB
Sale price 1,747.00 THB
(83% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Missoni, Women's Sunglasses, MIS0025-S-5ND-56
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
MIS0025-S-5ND-56
Brand Name
Missoni
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Plum Multicolor
Detailed lens color
Pink
Frame color
Purple
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Pink
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm