SKU: TY1078-3161-52 UPC: 725125397766
List Price: 7,766.00 THB
Sale price 2,275.00 THB
(70% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tory Burch, Fashion, Women's Opticals, TY1078-3161-52
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
TY1078-3161-52
Brand Name
Tory Burch
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Silver
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Silver
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm