SKU: SP0022-02C-55 UPC: 889214225108
(81% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Adidas, Unisex Sunglasses, SP0022-02C-55
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
SP0022-02C-55
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Smoke Mirror
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
Grey
Lens width
55.0 mm