SKU: RNB1082-G-S-06J-57 UPC: 716736990040
(80% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Unisex Sunglasses, RNB1082-G-S-06J-57
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB1082-G-S-06J-57
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Gold Havana
Detailed lens color
Brown
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
Brown
Lens width
57.0 mm